Expoziție caritabilă cu vânzare (handmade)

Expoziție caritabilă cu vânzare (handmade)

Eveniment caritabil sustinut de creatori hand made din Romania și străinatate. Evenimentul se va desfasura in perioada 25-26 martie în incinta Shopping City Galați.
Fondurile obtinute vor fi investite in beneficiul copiilor diagnosticati in spectrul autist din Asociatia Si Noi Suntem Copiii Vostri!
Multumim oameni minunati!

“De ce sa ne pese: pentru ca atunci cand ramanem singuri si suferim, suntem toti egali. Pentru ca, sa fim agatati de o lume care in aparenta este normala, si care tot in aparenta ne face pe unii dintre noi sa fim linistiti, este o eroare foarte simpla de comis. Pentru ca intr-o zi se poate sa ne dam seama ca existand si traind dar fara sa fim capabili sa daruim nimic, fara sa ne privim uneori in adancul sufletului, fara sa avem simturi deosebite… nu ne-am facut nicio favoare, ne-am distrus lent. Pentru ca atunci cand rostim “vrem o lume mai buna” ar trebui sa stim bine ce inseamna dorinta asta.”

  • Dată Eveniment: 25 March 2017
  • Oră Eveniment: 10:00
  • Locație: Shopping City Galati, Bulevardul G. Cosbuc
  • Organizator: Asociația "Și noi suntem copiii voștri"